Epokate OÜ avas müügiosakonna Tallinnas

  • 0
  • oktoober 18, 2013
slider-avaleht-3-epokate.ee

 Septembri alguses avas Epokate OÜ müügiosakonna Tallinnas, aadressil Kadaka tee 42h.

Müügiosakonna juriidiline nimi on Epokate Trading OÜ ja kontoris töötab ettevõtte juhatajana Teet Lilleorg. Müügiosakonna kontor asub hoone teisel korrusel, kabinetis nr. 201.

Epokate Trading OÜ ülesandeks on tehase toodangu esindamine Põhja- Eestis, heade partnerite toodanguga varustamine ja müügieelne- ja järgne teenindamine. Alustame sügisest tehase toodangu tutvustamist Eesti arhitektidele. Oleme seadnud julged plaanid toodete müügiks väljaspool Eestit. Oleme veendunud, et Epokate kvaliteetseid tooteid on võimalik müüa edukalt ka eksportturgudel.

Kauba väljastamine Tallinna laost toimub tööpäeviti, kell 7.30.- 17.00., aadressil Kadaka tee 42h, Tallinn. Tallinna laos hoiame: erinevat liiva (fraktsioon, värvitoon), Epokate põhitooteid (Epokate KRUNT, Epokate HM, Epokate LAKK ja Epokate LAKK-3) ning vajadusel ka eritooteid (EPOKATE RAPID ja EPOKATE CHEM.) Lisaks sellele on Teil nüüdsest võimalik tellida vajalik kaup objektipõhiselt Tallinna lattu. Kauba kättesaamiseks palume saata oma ettevõtte volitatud isikute nimekiri, kellel on õigus ettevõtte nimel laos tegutseda, aadressile: teet@epokate.ee.

Epokate Trading brändi loomisega panustame edaspidi rohkem toodete marketingile. Esimese sammuna uuendasime ettevõtete logod ja dokumentatsiooni. Lähitulevikus saab nii Tartu tehases kui ka Tallinna kontoris olema saadaval Epokate OÜ tootekataloog. Tootekataloogi on koondatud sertifikaadid, tootekirjeldused, süsteemide kirjeldused ja tootenäidised.

Heade soovidega!

epokate-logo

Epokate OÜ
Savimäe 3, Vahi küla, Tartu vald, Tartumaa
Janno Sild
mob: +372 50 83 751
e- kiri: janno@epokate.ee

epokate-trading-logo
Epokate Trading OÜ
Kadaka tee 42h- 201, 60534 Tallinn, 12915
Teet Lilleorg
mob: +371 56 226 305
e- kiri: teet@epokate.ee